12 та 13 лютого 2018 року викладачем кафедри теорії та історії держави і права Прохазка Г.А. і працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформаційну годину щодо реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на освіту

12 та 13 лютого 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО НА ОСВІТУ!» викладачем кафедри теорії та історії держави і права Прохазка Г.А. і працівниками  Головного територіального управління юстиції у Полтавській області: Бобирь Ю.В., Вазовіковою Ю. І., Миколайчиком Т. А. проведено інформаційну годину щодо реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на освіту. Захід проведений для 11-х класів ЗОШ №№ 34,38,37 м. Полтави. Учням була надана вичерпна інформація про діяльність Полтавського юридичного інституту та запрошено до участі у Дні відкритих дверей.