16 лютого 2018 року асистент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Олефір А.О. узяв участь у проведенні інформаційної години на тему: «Я маю право на освіту»

16 лютого 2018 року асистент кафедри цивільного, господарського та екологічного права Олефір А.О. та фахівці Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели інформаційну годину на тему: «Я маю право на освіту» для учнів старших класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради.
Учні та вчителі одержали актуальну інформацію про нові сервіси Мінюсту та особливості реалізації своїх прав, що гарантовані Конституцією, зокрема, права на освіту. Окрема увага була приділена престижу професії юриста та перевагам навчання в Полтавському юридичному інституті.