Викладач ПЮІ Сидоренко А.С. разом із співробітником Головного територіального управління юстиції у Полтавській області відвідали ЗОШ № 8

22 лютого 2018 року старший викладач кафедри кримінального та адміністативного права і процесу Сидоренко А.С. та фахівці Головного територіального управління юстиції в Полтавській області  в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» провели інформативну годину для учнів старших класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області.

Учні одержали актуальну інформацію про гарантовані Конституціє України право на освіту, а також право на працю та гарантії їх реалізації. Особлива увага була звернена на престиж професії юриста. До відома учнів доведено інформацію про діяльність Полтавського юридичного інституту та запрошено на День відкритих дверей .

20180222_132933