14 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО НА ОСВІТУ!» було проведено інформаційну годину щодо реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на освіту.

14 березня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО НА ОСВІТУ!» викладачем кафедри теорії та історії держави і права Прохазка Г.А. і працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проведено інформаційну годину щодо реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на освіту. Захід проведений для 11-х класів ЗОШ № 38 м. Полтави. Учням була надана вичерпна інформація про діяльність Полтавського юридичного інституту та запрошено до участі у Дні відкритих дверей.