24 березня 2018 року на базі Полтавського юридичного інституту за підтримки Ліги студентів Асоціації правників України та громадської організації «Твоє право» в рамках проекту «Молодь і бізнес: як розпочати власну справу» відбудеться зустріч із представниками бізнесового товариства, які допоможуть зорієнтуватися у актуальних напрямках бізнесової діяльності, розкажуть, як пройти шлях від ідеї до створення власного бізнесу,  закцентують увагу на окремих питаннях оподаткування та бізнес-планування, а також запропонують розібрати декілька актуальних бізнес-кейсів,  у тому числі запропонованих учасниками.

До зустрічі запрошуються всі бажаючі почути відповіді на актуальні питання започаткування та ведення власної справи.

Початок заходу об 11.00 годині. Місце проведення: м. Полтава, проспект Першотравневий, 5.