Відбулася зустріч студентів 3 курсу з представником прокуратури Полтавської області

27 березня 2018 р. у межах вивчення дисципліни «Кримінальний процес» відбулась зустріч студентів 3-го курсу із заступником начальника управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Полтавської області Лець Наталією Олексіївною.

Під час зустрічі на практичних прикладах були обговорені проблемні питання:

• здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням;
  • специфіка роботи прокурора по забезпеченню законності збирання доказового матеріалу;
  • особливості збирання та перевірки доказів слідчими й прокурорами.

Надзвичайно цікавим та корисним моментом зустрічі стала розробка студентами під керівництвом Наталії Олексіївни покрокового алгоритму дій прокурора на початковому етапі розслідування убивства.

У ході бесіди студенти проявили жвавий інтерес до теми обговорення та задавали численні
питання практичного значення.

2018327122235