03 квітня 2018 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося чергове засідання дискусійної групи «English Club» (керівники доц. Кравцова Н.Г., викл. Перебийніс Ю.В.), присвячене Міжнародному дню щастя (віздзначається за ініціативою ООН із 2012 року).

Студенти груп ПІ-11 та ПІ-14 підготували змістовні презентації, в яких висвітлили й обгрунтували визнання щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями , передумовами викорінення бідності, забезпечення сталого розвитку всіх народів. Значний інтерес учасників дискусії викликало обговорення складових щастя, зокрема, уміння ефективно організовувати та використовувати час. Оволодіння технологіями тайм-менеджменту, подолання прокрастинації були визнані професійно значущими компетенціями майбутніх юристів. За традицією, на підсумок засідання був проведений бліц-квіз, який, у товариській, однак, змагальній атмосфері, виявив найбільш ерудованих та критично мислячих студентів.