18 квітня відбувся IV Всеукраїнський турнір з кримінального права на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у м. Харкові. Всього участь у турнірі взяли 10 команд.
Команда студентів Полтавського юридичного інституту у складі: Дігтярь Анни, Аббасової Дарії, Павлюка Андрія, Папій Тетяни та Горобця Дмитра виборола І місце у цьому турнірі. Студенти продемонстрували глибокі знання кримінального права як у теоретичному, так і практичному етапі змагання, та в результаті були визнані найкращими серед 10 команд.
Вітаємо переможців! Так тримати!