19 квітня 2018 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося чергове засідання дискусійної групи «English Club» (керівники доц. Кравцова Н.Г., викл. Перебийніс Ю.В.) на тему «Інститут президенства в США».

У засіданні клубу взяли участь студенти груп 11, 12 та 14, які мали змогу переглянути відеоматеріали про виникнення інституту президенства в США та діяльність усіх 45-ти президентів, а також взяти участь у обговоренні проблемних питань. Студентки групи ПІ-11 Лихошвай А. та Паламаренко В. підготували додатковий цікавий матеріал у вигляді відеороликів та змістовних презентацій, у яких висвітлили діяльність і основні досягнення Дж. Вашінгтона та А. Лінкольна, а також провели міні-вікторини, які виявили найбільш ерудованих учасників клубу. Крім того, студенти порівнянювали останніх президентів США – Б. Обаму і Д. Трампа. Участники клубу висували свої версії перемоги на виборах останнього, слухали радіопрограми про 44-го і 45-го президентів США, працювали із лексичним матеріалом і навіть переглянути одну із останніх частин мультсеріалу «Сімпсони», а також жартівливе привітання голландського телеканалу, завдяки чому час було проведено не лише корисно, але й приємно.