14 травня 2018 р. у Полтавському юридичному інституті відбувся студентський круглий стіл «Українське державотворення за часів Центральної Ради та держави П.Скоропадського».

Проведення круглого столу присвячено сторічному ювілею ухвалення Конституції УНР та утворенню Української Держави гетьмана Павла Скоропадського. У роботі круглого столу взяли участь студенти першого курсу – члени  студентського наукового гуртка з історії держави і права. Учасники круглого столу заслухали і обговорили доповіді Браілка І., Денисенко Л., Долотецького Д., Дудки Т., Климась Е.,  Коби І., Куценка Г., Лихошвай А., Лобач О., Маляренка М., Міщенко П., Миронової А., Паламаренко В., Паламарчука Д., Реки К., Токар М. Керівник гуртка завідувач кафедри теорії та історії держави і права, доктор юридичних наук, доцент Козаченко А.І. відзначив належний рівень підготовки студентських наукових доповідей.