Оголошується набір в групу сертифікаційної програми «Підготовка до ТЗНПК» (тест загальної навчальної правничої компетенції)

Програма тренінгу розрахована на студентів 4 курсу, які будуть складати відповідний тест для вступу до магістратури. Метою впровадження тренінгу
є підготовка студентів до тестування шляхом ознайомлення з ключовимиалгоритмами побудови тестових завдань. Структура програми тренінгу відповідає структурі ТЗНПК (тесту загальної навчальної правничої компетентності) і містить завдання на визначення та покращення ступеня розвитку аналітичного, критичного та логічного мислення.

Програма тренінгу розрахована на 6 академічних годин (по 2 практичні заняття в день). Тренер – д.ф.н., поф. Куцепал С.В. Вартість тренінгу – 360 грн.
Тренінг буде проведений 23, 24 та 25 червня 2018 року, початок о 9.00. Реєстрація студентів проводиться на кафедрі гуманітарних та соціально-економічних навчальних дисциплін (каб. Б-405).