До уваги арбітражних керуючих! Курси з підвищення кваліфікіції!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого включений до Переліку закладів, які проводять підготовчі курси з отримання спеціальних знань у сфері відновлення платоспроможності та банкрутства і здійснення діяльності арбітражного керуючого.

У період з 18.10.2018 р. по 20.10.2018 р. на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проводиться семінар з підвищення кваліфікації арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Підвищення кваліфікації відбудеться за адресою: 36011, м. Полтава, проспект Першотравневий, 5. Вартість навчання складає 2000 грн. За результатами семінару видається свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Перелік документів для участі у семінарі:

1. Заява (заповнюється в університеті).
2. Свідоцтво арбітражного керуючого (копія).
3. Договір про надання освітніх послуг (оформляється в університеті).
Засоби зв’язку: (0532) 56-01-48; (067)-88-444-66.