Увага!!! Студенти магістратури Полтавського юридичного інституту мають унікальну можливість отримати диплом магістра права (Master of Law, LL.M.) одного з університетів Німеччини, поряд з дипломом магістра національного зразка.

Студенти магістратури Полтавського юридичного інституту мають унікальну можливість отримати диплом магістра права (Master of Law, LL.M.) одного з університетів Німеччини, поряд з дипломом магістра національного зразка. Це здійснюється в межах досягнутих домовленостей між Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого і Університетом Вісмара — університетом прикладних наук, технологій, бізнесу і дизайну (Вісмар, Німеччина). Нами започатковано підготовку магістрів за спільною програмою «Німецьке і міжнародне економічне право». Випускникам цієї програми надається можливість стажування в Німеччині, а також подальшого працевлаштування. Йдеться переважно про німецькі підприємства, які зацікавлені в економічному співробітництві з Україною. Чекаємо на Вас в стінах ПЮІ.

Подвійні дипломи