Посвята в студенти

3 вересня 2018 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася урочиста посвята в студенти першокурсників.
На свято завітав проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Гетьман Анатолій Павлович, який привітав кращих студентів України з початком нового етапу в їх житті, розповів про здобутки, переваги, традиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, про важливість фахового опанування юриспруденції.
З вітальним словом до студентів звернулася директор Полтавського юридичного інституту, доктор юридичних наук, професор Гуторова Наталія Олександрівна, промова якої була направлена на перспективи розвитку Полтавського юридичного інституту, фаховості викладацького складу останнього та необхідність належного виконання студентського обов’язку.
 Заступник директора з навчальної та наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент Лемешко Олександр Миколайович привітав першокурсників із вибором освітнього закладу європейського зразка, в якому здобуття теоретичних знань тісно пов’язане із практикою.
Першокурсники урочисто прийняли клятву студента.
Тепер для юнаків та дівчат розпочалося яскраве неповторне студентське життя.