Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

1.      Директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

2.      Вимоги до кандидатів на вакантну посаду:

1)      Науковий ступінь та вчене звання відповідно до профілю інституту;

2)      Стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти відповідного рівня акредитації не менше п’яти років.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

1)      заява на ім’я ректора;

2)      паспорт;

3)      особовий листок з обліку кадрів;

4)      автобіографія;

5)      документи про: повну вищу освіту (вищу освіту другого (магістерського рівня) за профілем інституту, науковий ступінь, вчене звання;

6)      трудову книжку (оригінал або копія завірена за основним місцем роботи);

7)      список наукових праць (підписаний завідуючим кафедрою та вченим секретарем за основним, або останнім місцем роботи);

8)      документи про підвищення кваліфікації за останні п’ять років;

9)      інші документи, що свідчать про професійні якості претендента;

10)      довідку медичного закладу про попередній психіатричний огляд.

Всі документи подаються у оригіналі та копії до них, завірені у встановленому порядку.

Кінцева дата подання заяв та документів на участь у конкурсі 16 жовтня 2018 року. Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 77 кім.79. тел. 704-11-43; 704-93-71.