День з ПЮІ або День відкритих дверей у Полтавському юридичному інституті для кожного!

День з ПЮІ або День відкритих дверей у Полтавському юридичному інституті для кожного!
Запрошуємо вступників у зручний для Вас час відвідати Полтавський юридичний інститут! відвідайте лекції чи практичні заняття! Поспілкуйтесь з викладачами та студентами!!!
Untitled design

Ми працюємо з понеділка по пятницю з 8:00 до 16:00.

Надішліть заявку на електронну пошту (poltava_inst@nulau.edu.ua) або зателефонуйте нам і ми будемо раді провести для Вас персональну екскурсію по Інституту та відповісти на всі Ваші запитання.
Окрім того, Ви маєте можливість поспілкуватися із керівництвом Інституту, викладачами, відвідати аудиторії, читальний зал, бібліотеку, спортивний комплекс та гуртожиток.

Наші двері завжди відкриті для Вас!

Телефон для довідок: (0532) 56-01-48.