20 вересня 2018 року відбулася зустріч заступників директора з виховної роботи шкіл:

• Лохвицького району Полтавської області
  • Оржицького району Полтавської області
  • Гадяцького району Полтавської області
  • Кременчуцького району Полтавської області
  • Козельщинського району Полтавської областi
  • Решетилівського району Полтавської області
  • Семенівського району Полтавської області
  • Карлівського району Полтавської області
  • Котелевського району Полтавської області
  • Миргородського району Полтавської області

із виконуючим обов’язки директора Полтавського юридичного інституту Лемешком Олександром Миколайовичем та завідуючим кафедри гуманітарних та соціально-економічних навчальних дисциплін Куцепал Світланою Вікторівною. Олександр Миколайович розповів присутнім про переваги навчання в
Полтавському юридичному інституті та про можливість безкоштовного навчання у Німеччині. Світланою Вікторівною проведено екскурсію Полтавським юридичним інститутом та прочитано лекцію для гостей на тему «Нові тренди в освіті». Присутні обмінялися контактами для подальшої співпраці та  брали її форму:

а) екскурсія Полтавським юридичним інститутом для абітурієнтів та їх батьків;

б) лекція-знайомство із юридичними професіями від юристів практиків для абітурієнтів та їх батьків;

в) виїзні лекції викладачів Інституту для абітурієнтів.

Наступного разу чекаємо на візити всіх бажаючих  ознайомитися із умовами навчання закладу європейського зразку – Полтавського юридичного інституту.