Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого традиційно бере активну участь у проведенні арт-проекту “Полтава вишивана” до Дня міста.
Понад 80 студентів інституту не залишили без уваги і цьогорічний святковий парад у вишиванках. Урочиста хода супроводжувалася гучними українськими піснями та скандуванням візитівок, які надихали містян та гостей Полтави.
Викладацький склад Полтавського юридичного інституту у традиційному українському одязі теж із радістю приєднався до цього заходу і разом зі студентами отримав неймовірно позитивні емоції від святкування.
До того ж, цього року Полтавським юридичним інститутом започатковано нову традицію: вперше студенти інституту виступили на Соборному майдані з хореографічною композицією на українську тематику. Всі учасники заходу отримали заряд гарного настрою, естетичну насолоду та приємні враження.