Викладачі Полтавського юридичного інституту професор Н.О. Гуторова і доцент І.А. Тітко взяли участь у роботі Львівського форуму кримінальної юстиції «Кримінальна юстиція: Quo Vadis», м. Львів

Викладачі кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту професор Н.О. Гуторова і доцент І.А. Тітко взяли участь у роботі Львівського форуму кримінальної юстиції «Кримінальна юстиція: Quo Vadis» (м. Львів 21-22 вересня 2018 р.).

Під час заходу в форматі панельних дискусій було обговорено сучасні реалії розвитку кримінального права та процесу, зокрема за такими тематичними напрямами:

–  Гарантії рівності прав, обов’язків та можливостей за кримінальним правом України.

–  Конституційна скарга: можливості в сфері кримінальної юстиції та засоби реалізації.

– Особливості оперативно-службової діяльності спеціальних та правоохоронних органів в умовах проведення ООС, законодавче забезпечення оперативно-службової діяльності, контррозвідувального режиму та антитерористичної діяльності Служби безпеки України.

–  Гендерно обумовлене насильство: ключові напрями реформування національного кримінального права.

–    Новели КПК України – прогрес чи регрес?

–  «Криптовалюти» (статус, механізм регулювання, кримінально-правова охорона) – ілюзія чи перспектива?

FB_IMG_1537705276610

received_311584289638333

FB_IMG_1537705283830                                            Науково-практичний захід проводився Львівським форумом кримінальної юстиції за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Служби безпеки України та організаційного сприяння Львівського державного університету внутрішніх справ.