22 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого разом з працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели агітацію у вигляді встановлення інформаційного намету

22 вересня 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого разом з працівниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели агітацію у вигляді встановлення інформаційного намету, розповідали відпочивальникам про зміни в законодавстві, ініційовані Міністерством юстиції України. Чимало уваги приділили новаціям, що посилюють відповідальність неплатників аліментів: збільшення мінімального розміру виплат на одну дитину, нарахування пені на суму заборгованості від 20 до 50% (в залежності від терміну несплати), зміну правил виїзду з дитиною за кордон одним із батьків, відповідальність за ухилення від суспільно корисних робіт та інші. Говорили з перехожими і про інформаційні кампанії Мінюсту #СтопНасильство та #СтопБулінг: наголошували, що проблеми насилля в сім`ях та знущання підлітків над однолітками досить актуальні в нашій державі, хоча про них не прийнято говорити.