Викладачі Полтавського юридичного інституту взяли участь у ІІ ХАРКІВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ ЮРИДИЧНОМУ ФОРУМІ, м. Харків

Надрукувати Надрукувати

Викладачі кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту  доц. Тітко І.А., доц. Шевчик О.С., доц. Михайліченко Т. О., ас. Мельник О.Д., ас. Панасюк О.А., Рак С. В., Любченко О.О., Любченко М.І. взяли участь у роботі ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму  25-28 вересня.

У роботі  панельних дискусій взяли участь відомі дослідники та практики із США, Німеччини, Італії, Литви, Естонії, Польщі та інших держав, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ та ОСЕР та викладачі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та інших юридичних ВНЗ.  

25 вересня 2018 р. у відкритті форуму, лекції голови Конституційного суду України “Критерії конституційності обмеження прав людини” та  панельній дискусії ” Корпоративне право та інтелектуальна власність в умовах цифрової економіки” прийняли участь викладачі Любченко О.О. та Любченко М.І.

 

27 вересня 2018 р. у панельній дискусії “Ефективна система кримінальної юстиції у здійсненні антикорупційної реформи та забезпеченні сталого розвитку економіки” прийняли участь: завідувач кафедри Тітко І.А. та викладачі Шевчик О. С., Мельник О.Д., Панасюк О.А., Рак С.В. 

Ключовими спікерами дискусії виступили: голова Консультативної місії ЄС в Україні – Кястутіс Ланчінскас (Міжвідомча і міжнародна співпраця, підзвітність і незалежність як ключові елементи ефективної системи кримінальної юстиції, що викликає довіру); голова Національної асоціації адвокатів України, ради адвокатів України, заслужений юрист України – Лідія Ізовітова (Незалежна адвокатура України – гарантія права на справедливий суд у кримінальному провадженні), голова Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів – Антон Янчук (Забезпечення інтересів держави та сприяння розвитку бізнесу»,  старший радник з питань боротьби з корупцією Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) – Елена Концевіціуте (Досвід Литви: чи можуть міжнародні організації допомогти у боротьбі із корупцією?), доктор філософії університету Бат Спа (Велика Британія) – Райнер-Елк Андерс«Міжнародний досвід боротьби з корупцією в приватному секторі: стратегії для малих і середніх підприємств в Україні», старший адвокат у Варшавському офісі компанії Dentons; лектор Варшавського університету (Польща) – Міхал Яблонські (Відповідальність держави за шкоду  як ключова умова для розбудови взаємної довіри між державою та бізнесом з огляду на судову практику), професор кримінального права, європейського та міжнародного кримінального права, кримінального процесуального права та кримінології Трірського Університету (Німеччина) – Ганс-Гайнер Кюне (Економічне та інституційне правосуддя як передумови успішної антикорупційної стратегії) й адвокат, засновник та голова юридичної фірми «Teichmann International» (Швейцарія) – Фабіан Тайхманн(Методи легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, та фінансування тероризму) та інші.