27 вересня 2018 року викладачем кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Гнатюком А.Ю. проведено профорієнтаційний захід для учнів Карлівського району.

27 вересня 2018 року у Карлівському районному будинку культури відбувся інформаційно-просвітницький квест «Від знання – до безпеки». Участь приймали діти з навчальних закладів м. Карлівки та Карлівського району. Під час заходу Гнатюком А.Ю. зазначено про переваги професії юриста; історію, досягнення та переваги Полтавського юридичного інституту перед іншими вищими навчальними закладами м. Полтави, що здійснюють освітню діяльність за напрямком «Право»; матеріально-технічну базу інституту та інше. Майбутніх абітурієнтів запрошено на день відкритих дверей в ПЮІ. Деяких учнів зацікавила отримана інформація та ними виявлено бажання відвідати Полтавський юридичний інститут.