Оголошення “Стартувала освітня програма “Школа олімпійського резерву з правознавства”

03.10.2018 у стінах Полтавського юридичного інституту розпочалися лекції з правознавства для старшокласників  в межах освітньої програми “Школа олімпійського резерву”, яка триватиме навчальний рік. Відтепер всі охочі учні шкіл міста Полтави, які цікавляться правознавством, можуть відчути себе студентами та прослухати поглиблений курс лекцій від викладачів Полтавського юридичного інституту.
Встапне заняття (за темою “Виникнення держави і права”) розпочалося із знайомства з Інститутом, виконуючим обов’язки директора Лемешком Олександром Миколайовичем та завідувачами кафедри гуманітарних та соціально-економічних навчальних дисциплін Куцепал Світланою Вікторівною, кафедри теорії та історії держави і права Козаченком Анатолієм Івановичем.
Лекції від кращих викладачів Полтавського юридичного інституту, використання мультимедійних засобів та розв’язок кейсів  неодмінно нададуть випускникам перевагу на різноманітних конкурсах та змаганнях з правової тематики.