Викладач Полтавського юридичного інституту Любченко М.І. провела зустріч зі школярами

5 жовтня напередодні Дня працівників освіти України асистент кафедри теорії та історії держави і права Полтавського юридичного інституту Любченко М.І. провела зустріч із учнями 11-го класу Полтавської гімназії №17.

viber44 image
        Під час зустрічі Любченко М.І. розповіла учням про важливість правильного вибору професії в житті, про переваги та суспільну значущість саме юридичної професії. Крім того, учні були поінформовані про історію створення та діяльності Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
       Учні активно приймали участь в дискусії, запитували про можливість безпосередньо відвідати Інститут, у відповідь на що були запрошені до Полтавського юридичного інституту в будь-який день в рамках програми “День з ПЮІ” для ознайомлення з чудовою матеріально-технічною базою та викладацьким складом Інституту.