1 жовтня 2018 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання, присвячене організаційним питанням діяльності юридичної клініки. Координаторами діяльності клініки стали в.о. директора Полтавського юридичного інституту, доцент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу, к.ю.н., Лемешко Олександр Миколайовичта асистент кафедри цивільного, господарського та екологічного права, к.ю.н., Шимко Артем Романович. Від студентського самоврядування у склад юридичної клініки Інституту ввійшли Бехало Максима та Конотоп Наталія.