10 та 11 жовтня 2018 р. професор кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Гуторова Наталія Олександрівна та професор кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Пашков Віталій Михайлович взяли участь у 7-й Міжнародній міждисциплінарній науковій конференції “Суспільство. Здоров’я. Добробут” (7th International Interdisciplinary Scientific Conference: Society Health Welfare) в Ризькомy університеті імені Старадіні, Ластвійська республіка (Riga Stradiņš University).

Під час пленарного засідання 11 жовтня 2018 р. професором Гуторовою Н.О. була представлена спільна з проф. О.М.Рудневою доповідь “Превентивна роль кримінального права для забезпечення безпеки дорожнього руху” (Preventive Role of Criminal Law for Traffic Safety). Особливу зацікавленість учасників конференції викликало питання щодо підстави та меж правомірного застосування зброї працівником поліції для зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження.

Професор Пашков В.М. спільно з доктором фарм. наук О.C.Соловьовим представив доповідь на тему: “Правове забезпечення технології блокчейн у фармації” (The legal implementation system of the blockchain in the pharmacy), та з к.ю.н. Лапкин А.В доповідь на тему: “Проблеми доступу до правосуддя у сільській місцевості (на прикладі України)” (The problems of access to justice in rural areas (on the example of Ukraine).

Під час секційного засідання за допомогою Scype виступили викладачі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.М.Божко і І.К.Полховська з доповідями відповідно V. Bozhko, I. Kulchii, V. Zadorozhnyy “Comparative legal analysis of the proposal for a Directive of the European Parliament and of the Council on Transparent and predictable working conditions in the European Union with the current Labor Law of all its Member States” та I. Titko, I. Polkhovska “Legal regulation of reproductive human rights: challenges and solutions”.

Окремою частиною конференції стало представлення проф. Гуторовою Н.О. спільно з проф. Пашковим В.М. та проф. Сандрою Кайя (Sandra Kaija) стендових доповідей викладачів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

1. Grynko, A. Prokhazka, O. Panasiuk “The right to private communication using telecommunication means: national and international legal aspects of protection”;
  2. Sydorenko, O. Melnyk “Peculiarities of differentiation of labour legal regulation of pharmaceutical workers”;
  3. Hrekov, M. Hrekova, R. Kabalskyi “Social and philosophical background and legal mechanism of assisted reproductive technologies regulation (by example of surrogate maternity”;
  4. Zub, A. Shymko, O. Sudelnikov “Simplified Judicial Procedures: Ukrainian Experience of Increasining Access to Justice for Rural Residents in Civil Cases”;
  5. Shevchyk, A. Hnatiuk “Individual’s level of education as a guarantee of the right to defence”;
  6. Kabalskyi, A. Kozachenko, M. Hrekova “Social Normativity in Neoliberal State”.