18.10.2018 студенти 4 курсу Полтавського юридичного інституту та асистент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Панасюк О. А. відвідали Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

18.10.2018 студенти 4 курсу Полтавського юридичного інституту та асистент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Панасюк О. А. відвідали Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, де їм була проведена оглядова екскурсія. Під час заходу студенти ознайомилися з особливостями роботи Полтавського НДЕКЦ  вцілому, а також фахівці центру більш детально розповіли про специфіку виконання трасологічних, балістичних, біологічних, товарознавчих, технічних досліджень документів та почерку. Внаслідок проведення заходу було набуто додаткових знань щодо особливостей проведення судової експертизи різних експертних спеціальностей, що викликало неабияке зацікавлення та інтерес, та були вдячні за цікаву та змістовну зустріч.