22 жовтня 2018 р. до Полтавського юридичного інституту завітали учні Полтавської гімназії № 17

У рамках профорієнтаційного проекту Полтавського юридичного інституту «Спробуй себе студентом» та проекту Полтавської гімназії № 17 «Пізнаємо студентство» до Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого 22 жовтня 2018 р. завітали учні 11-А та 11-М класів Полтавської гімназії № 17.

Заходи пов’язані з візитом учнів до Інституту організовано асистентом кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Зубом Олексієм Юрійовичем.

Неоціненний вклад у проведення заходів здійснила Рада студентського самоврядування Полтавського юридичного інституту, зокрема: Галєєв Ярослав (Голова Ради студентського самоврядування ПЮІ), Величко Олександра (Голова благодійного комітету Ради студентського самоврядування ПЮІ), Лобач Ольга (Голова інформаційного комітету Ради студентського самоврядування ПЮІ).

У ході відвідування Інституту учнів вітальним словом зустрів в. о. директора Полтавського юридичного інституту Лемешко Олександр Миколайович, до якого вони завітали на заняття. Також учні гімназії відвідали заняття Троцької Марини Василівни (доцента кафедри цивільного господарського та екологічного права), Шимка Артема Романовича (асистента кафедри цивільного господарського та екологічного права), Батигіної Олени Михайлівни (доцента кафедри цивільного господарського та екологічного права), Зуба Олексія Юрійовича (асистента кафедри цивільного господарського та екологічного права), Кравцової Надії Геннадіївни (доцента кафедри гуманітарних та соціально-економічних навчальних дисциплін).

Голова Ради студентського самоврядування ПЮІ Галєєв Ярослав розповів про призначення, склад та діяльність Ради. Студентки Величко Олександра та Лобач Ольга, всюди супроводжуючи учнів, провели екскурсію в бібліотеці, басейні, тренажерному залі та інших приміщеннях Інституту. Також, Каюн Вікторія Олександрівна розповіла про правила вступу в 2019 р.

Після проведення заходів учні Полтавської гімназії № 17 подарували Полтавському юридичному інституту примірник збірку віршів учнів та вчителів Полтавської гімназії № 17 «Мозаїка щастя», з яким можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського юридичного інституту.