5 листопада 2018 року на базі загальноосвітньої школи № 28 м. Полтави асистентом кафедри цивільного, господарського та екологічного права Губановою О.В. серед учнів 10-х класів був проведений практикум на тему «Дієздатність неповнолітньої особи: що варто знати».

Учням були запропоновані ситуаційні завдання, які допомогли останнім зрозуміти обсяг цивільної дієздатності неповнолітньої особи, а обговорення запропонованих ситуацій виявило найбільш здібних та зацікавлених  у юриспруденції учасників.

Наприкінці заняття Губанова О.В. продемонструвала презентаційний слайд Полтавського юридичного інституту та розповіла про переваги навчання у вузі.