9 листопада 2018 року в Полтавському юридичному інституті відбулася зустріч представників Національного антикорупційного бюро України зі студентами.

9 листопада 2018 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася зустріч представників Національного антикорупційного бюро України зі студентами та викладачами.

Захід відкрив в.о. директора Полтавського юридичного інституту  Олександр Лемешко, к.ю.н., доцент.

Директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко розповів студентам про діяльність детективів, напрямки роботи структурних підрозділів, та особливо захоплюючою була інформація про діяльність криміналістичної лабораторії,  на прикладах реальних кейсів, які їм довелось розслідувати.

Обговорювались питання використання цифрових технологій у боротьбі з корупцією. Представники НАБУ та Ради громадського контролю НАБУ розповіли про дієві діджитал-інструменти у боротьбі з корупцією.

Наприкінці заходу усі охочі взяли участь у захопливому тестуванні. Переможці отримали шанс потрапити на екскурсію до Бюро.