12 листопада 2018 р. студенти Полтавського юридичного інституту завітали до Полтавської гімназії № 17

У рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Полтавським юридичним інститутом Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Полтавської гімназією № 17, студенти Полтавського юридичного інституту відвідали Полтавську гімназію № 17 й виступили з доповідями.

Заходи пов’язані з візитом студентів  Інституту до Полтавської гімназії № 17 організовано асистентом кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Зубом Олексієм Юрійовичем та працівниками Полтавської гімназії № 17.

У рамках загальної тематики «Боротьба з насильством та рабством» перед школярами виступили кращі студентки 4 курсу Полтавського юридичного інституту: Підченко Катерина, Хохлова Катерина, Шкуренко Наталя та Дігтяр Євгенія.