Студенти ПЮІ відвідали ХV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

14 листопада 2018 р.  доцент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полховська І.К. разом зі студентами другого курсу Полтавського юридичного інституту на запрошення Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара  відвідали ХV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та переглянули стрічку «Жінка в полоні».

Головна тема цьогорічного Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays –  «Рівні рівності». Після показу обговорилися висвітлені у стрічці проблемні питання прав і свобод людини. Кожен міг висловити своє враження про фільм та нелегку долю героїні, загалом проблему рабства в сучасному світі.