В рамках екскурсії, проведеної студентам до Дня відкритих дверей НЮУ імені Ярослава Мудрого, останні відвідали Музей криміналістики, Палац студентів і учбово-бібліотечний комплекс Університету.
У Музеї криміналістики студенти ознайомилися з експонатами, окремі з яких були вилучені на місцях вчинення злочинів; побачили можливості студентів у сфері дозвілля, відвідавши Палац студентів; відвідали виставку картин, сучасні читальні зали, читальний зал для аспірантів, конференц-зал у учбово-бібліотечному комплексі Університету. Наприкінці екскурсії студенти та викладачі побували у Музеї університету, де дізналися про історію його заснування та розвитку.
Екскурсія залишила позитивні емоції та спогади, а також бажання здійснювати не менш цікаві та змістовні подорожі в майбутньому.