20 листопада 2018 року до Полтавського юридичного інституту завітали студенти 1 та 3 курсів Української медичної стоматологічної академії. В читальній залі бібліотеки вони переглянули книжкові виставки: “Галузі права”, “Біоетика та сучасна медицина в рамках захисту прав людини”

20 листопада 2018 року до Полтавського юридичного інституту завітали студенти  1 та 3 курсів Української медичної стоматологічної академії. В читальній залі бібліотеки вони переглянули книжкові виставки: “Галузі права”,  “Біоетика та  сучасна медицина  в рамках захисту прав людини”.
       Асистент кафедри цивільного, господарського та фінансового права Шимко Артем Романович розповів гостям про правила вступу до нашого інституту з метою отримання  другої вищої освіти.