22 листопада 2018 р. напередодні 85-ої річниці Голодомору в Україні Полтавська облдержадміністрація провела засідання круглого столу за темою: « 85-ті роковини Голодомору – геноциду в Україні. Пам’ять кличе до дій» участь в якому взяли студенти Полтавського юридичного інституту.

Науковці, посадовці, та молодь підняли важливі теми страшних сторінок історії України, в тому числі і Полтавщини.

Геноцид 1932-1933 років забрав життя близько 7 млн. українців, тільки на Полтавщині показник смертності досяг 1,5 млн. населення, страшенна біда зачепила майже кожну українську родину!

Наша історична та генетична пам’ять не має права забути ці страшні роки для України, аби не допустити їх у майбутньому!

24 листопада о 16.00 годині запалимо свічку пам’яті за загиблими під час геноциду українського народу та вшануємо хвилиною мовчання і встановимо запалену свічку на підвіконні!