4 грудня, пройшов III етап IX міського конкурсу під назвою “Волонтер року”

Вчора, 4 грудня, пройшов III етап IX міського конкурсу під назвою “Волонтер року”, куди був запрошений і наш Благодійний комітет РСС. Концерт відбувся в Міському Будинку Культури, де свої таланти показували школярі та студенти з різних навчальних закладів і творчих гуртків.
Наш Благодійний комітет РСС переміг у номінації “Кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми, які опинилися у складних життєвих ситуаціях”, а також нагородили Голову Благодійного комітету РСС – Величко Олександру за активну участь у роботі волонтерського загону, відповідальне ставлення до справи, активну участь у житті Полтавської териториальної громади.
Ці перемоги надихнули наш комітет на подальшу роботу в цій сфері, а ми будемо і далі підтримувати наших невтомних помічників.
Тож привітаємо їх!