12 грудня 2018 року Полтавський юридичний інститут гостинно вітав учасників науково-практичного семінару «Насильство у закладах освіти: соціально-правовий аспект», організованого спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського

В рамках науково-практичного семінару були розглянуті актуальні та важливі проблеми: насильство у закладах освіти як соціальна проблема (к.і.н.Жалій Н.В.), булінг: проблеми відповідальності (к.ю.н.Бражник А.О.), відповідальність за моральну шкоду у відносинах за участі неповнолітніх (к.ю.н.Греков Є.А.), моделі поведінки, які можуть провокувати насильство (д.ф.н.Куцепал С.В.), психологічні аспекти виявлення та протидії насильству (Мулика К.М.), демократичне врядування в навчальному закладі як превентивний засіб проти насильства (Міщенко І.О.).

Учасники науково-практичного семінару – учні та вчителі загальноосвітніх шкіл Полтави та Полтавського району, отримали значну кількість нової, корисної інформації, яка необхідна в організації та проведенні навчального процесу.

Для учасників науково-практичного семінару було організовано екскурсію.