Випускник Полтавського юридичного інституту Скрипник А.В. здобув перемогу в конкурсі, проведеному Конституційним Судом України

До Всеукраїнського тижня права Конституційний Суд України провів конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов’язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина.

За оцінками журі, до складу якого увійшли члени Редакційної ради «Вісника Конституційного Суду України», перше місце посіла наукова стаття, підготовлена випускником Полтавського юридичного інституту − Скрипником Андрієм Володимировичем, нині аспірантом кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, під керівництвом завідувача кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Тітка Івана Андрійовича (тема статті «Забезпечення права на таємницю кореспонденції при отриманні доказів з електронних телекомунікаційних пристроїв»).