13 грудня в Полтавському юридичному інституті відбувся Круглий стіл на тему “Як протистояти булінгу?”. До навчальному закладу були запрошені представники безоплатної юридичної допомоги, які розповіли про особливості цього явища з юридичної точки зору. Зокрема, на засіданні обговорювалися види такої агресивної поведінки, засоби її уникнення та аналізували законопроект №8584 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу”. Разом з тим, представники центру надання  безоплатної правової допомоги розповіли про особливості їх роботи та про головні зміни в законодавстві про надання безоплатної правової допомоги. Захід було проведено за сприяння Сектору освіти та науки РСС.