Студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Гавриш Б.В., Горбатко В.В. та Коваленко О.О. здобули перемогу у конкурсі “10 кроків прокурора до подолання корупції”. Конкурс проведено за спільною ініціативою Генеральної прокуратури України та МОН України. Нагородження переможців відбудеться у січні 2019 року за участі Генерального прокурора України, Міністра освіти і науки України та представників Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

За детальною інформацією перейдіть за гіперпосиланням

Комісією з оцінки робіт студентів обрано переможців конкурсу 2018 року