Увага щодо практики студентів 4 курсу денної форми навчання

Шановні студенти, відповідно до Розпорядження “Про проходження практики” з 02.01.2019 року розпочинається практика відповідно до графіку.
Відповідно, ви маєте з’явитися 02.01.2019 року на І базу практики відповідно до затвердженого  графіку (розклад роботи інституцій, їх адреси дізнаєтеся на сайті чи зв’язуєтеся із керівниками практики) з паспортом чи іншим документом, що посвідчує особу.
Направлення до державних установ відправляє Інститут (поліція, прокуратура, суди тощо). Хто проходить практику у адвокатів, нотаріусів, приватних підприємств направлення забирати у приймальні.
До уваги студентів, котрі проходять практику в Полтавському окружному адміністративному суді, ви маєте з’явитися туди 02.01.2019 на 11.00 год.