Викладач Інституту став лауретом всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2018»

Викладач ПЮІ НЮУ імені Ярослава Мудрого асистент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Любченко Олексій Олександрович став лауреатому Всеукраїнського щорічного конкурсу на краще професійне досягнення серед молодих юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018».
14 грудня 2018 року відбулось урочисте нагородження переможців за наступними номінаціями: молодий суддя; молодий працівник апарату суду; молодий державний службовець; молодий правник – громадський діяч; молодий прокурор; молодий адвокат; молодий нотаріус; молодий помічник адвоката; молодий науковець; молодий юрисконсульт.
Грамоти на урочистому заході вручав перший Президент України Герой України Леонід Кравчук.
Конкурс проводився Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань, адвокатів, тощо.
Метою Конкурсу є сприяння підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці, сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативи та творчості, удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників, розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі, утвердженню поваги до права, через довіру до правників, утвердженню правопорядку та законності в українському суспільстві, інформування суспільства про діяльність молоді у галузі права.
У межах Конкурсу переможцями стали молоді правники, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками року та відповідали вимогам професійної і ділової етики, що будується на загальноприйнятих засадах служіння народу України, професіоналізмі, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі, персональній відповідальності за виконання службових обов’язків, дисципліні тощо.
Вітаємо Олексія Олександровича зі здобутком та бажаємо нових досягнень!