12 січня 2019 року в стінах Полтавського юридичного інституту відбувся третій етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Учасниками якого стали 124 учні 8-11 класів Полтавської області. Учасників привітали та побажали успіху: перший проректор ПОІППО ім.М.В.Остроградського, к.п.н. Корягіна Н.В., директор ПЮІ, к.ю.н., доцент Лемешко О.М., Голова журі, д.і.н., проф.Волошин Ю.В., зав.кафедри теоретико-правових дисциплін ПЮІ, д.ю.н., доцент Козаченко А.І. Директор ПЮІ Лемешко О.М. зокрема зазначив, що саме українська молодь покликана творити європейське майбутнє нашої держави, утверджувати європейські цінності, тому важливо правильно обрати майбутню професію.