28 січня 2019 року Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого приєднався до підписання Протоколу про співпрацю між IFES і закладами вищої освіти.

28 січня 2019 року Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого приєднався до підписання Протоколу про співпрацю між IFES і закладами вищої освіти.

Завдяки цій співпраці Полтавський юридичний інститут отримає можливість:
  • включити розроблений IFES курс громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» до навчальної програми у 2019-2020 роках;
  • впровадити кращі практики для покращення якості викладання;
  • надати студентам знання про громадянську відповідальність, а отже й забезпечити вищий рівень їх участі у публічному житті в Україні.
Запрошуємо всіх бажаючих викладачів та студентів долучитися до проходження інтерактивного курсу IFES з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».