31 січня 2019 року до Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого завітали учні старших класів Полтавської гімназії № 14 «Здоров’я».

Перед учнями з вітальним словом виступила начальник навчально-методичного відділу Каюн Вікторія Олександрівна, яка розповіла про основні умови вступу у 2019 році до нашого Інституту.
Голова Ради студентського самоврядування – Галєєв Ярослав Валерійович провів лекцію на тему: «Булінг: проблеми відповідальності», яка є дуже актуальною серед як серед учнівської молоді, так і студентів вищих навчальних закладів.
Лаборант кафедри цивільного, господарського і фінансового права Нога Петро Петрович познайомив учнів з особливостями професії «експерт-криміналіст» з використанням слідчої криміналістичної валізи, у якій містяться технічні засоби, що експерт-криміналіст використовує для різних слідчих (розшукових) дій. Окрім того, кожен бажаючий міг виявити та зафіксувати відбитки пальців рук за допомогою дактилоскопічних порошків і магнітної щіточки.
Наприкінці зустрічі, для учнів Полтавської гімназії № 14 було проведено екскурсію по території нашого навчального закладу, де учні мали змогу ознайомитися з матеріально-технічної базою Полтавського юридичного інституту.