5 лютого 2019 року у стінах Полтавського юридичного коледжу студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого мали змогу насолодитися шедевром сучасної української літератури Національного академічного театру імені Т.Г.Шевченка

5 лютого 2019 року  у стінах Полтавського юридичного коледжу студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого мали змогу насолодитися шедевром сучасної української літератури Національного академічного театру імені Т.Г.Шевченка, який представив моновиставу «Я вам цей борг ніколи не залишу» за мотивами роману Ліни Костенко «Записки українського самашедшего» (режисер – народна артистка України Кушкова Л.С.).

Постановка шедевру Ліни Костенко, безперечно, вийшла дуже вдалою й самобутньою. Гра заслуженого діяча культури України Проценко М. не залишила байдужих у залі. Акторка зуміла передати всю силу й міць цього твору. Вона не просто грала, а проживала історію нашого народу.