Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції з нагоди 20-тої річниці заснування Полтавського юридичного інституту.

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції з нагоди 20-тої річниці заснування Інституту.

Тематика: «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти».

Панель 1: теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права.

Панель 2: конституційне та муніципальне право.

Панель 3: цивільне право та процес; сімейне та міжнародне приватне право; господарське та господарсько-процесуальне право.

Панель 4: земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право.

Панель 5: міжнародне право; право ЄС.

Панель 6: адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Панель 7: трудове право; право соціального забезпечення.

Панель 8: кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Дата проведення: 29 вересня 2022 року.

Дедлайн подачі матеріалів: 23 вересня 2022 року (включно).

Форма проведення: онлайн на платформі ZOOM (запрошення із часом та посиланням буде надіслано учасникам пізніше).

Реєстрація та подача матеріалів: онлайн за посиланням https://cutt.ly/WXaDc5E

Ціна: БЕЗКОШТОВНО.

Вимоги: наведені в буклеті (студенти допускаються до публікації у співавторстві з науковими керівниками, автор може подати одні тези на одну панель).

Місце проведення: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 5 (Полтавський юридичний інститут).

Контакти координаторів: eventspl1wise@gmail.com

097-665-30-42 – Божко Володимир Миколайович;

050-709-68-50 – Нога Петро Петрович.

Буклет конференції ПЮІ 2022

ПЮІ конференція 2022 приклад