Розвиваємо співпрацю Полтавського юридичного інституту з провідними університетами Європи!

06 листопада 2023 року в рамках співпраці  Полтавського юридичного інституту з університетом ім. Гельмута Шмідта (Helmut-Schmidt-Universität – Universität der Bundeswehr Hamburg), Гриценко Галина, доцент кафедри цивільного, господарського і фінансового права  прочитала лекцію на тему “Challenges of the war for Ukrainian legal system: view of private law” (Виклики війни для української правової системи: погляд приватного права)

Місце проведення:
Місто Гамбург, кафедра цивільного, економічного, корпоративного та податкового права  університет ім. Гельмута Шмідта (університет Бундесверу),(Helmut-Schmidt-Universität – Universität der Bundeswehr Hamburg)
Захід організований за участі:
Німецько-українського об’єднання юристів (“Deutsch-Ukrainische Juristenvereinigung”, DUJV)
Screenshot_5