Студенти магістратури Полтавського юридичного інституту Деркач Аліна та Кравець Артем виступили з доповіддю на кафедрі післядипломної освіти лікарів-стоматологів ВДНЗУ «УМСА»

Студенти магістратури напряму «Правове забезпечення медичної та фармацевтичної діяльності» Деркач Аліна і Кравець Артем виступили перед викладачами та студентами-інтернами ВДНЗУ «УМСА» з презентацією, присвяченою юридичним вимогам до ведення форм первинної облікової документації в медичній сфері, особливостям притягнення працівників до відповідальності за порушення вимог нормативно-правових актів.

По завершенню заходу завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ВДНЗУ «УМСА» Гуржій О.В. відзначила високий рівень підготовки студентів і змістовність презентації.

З презентацією студентів Ви можете ознайомитися за посиланням:

Prezentatsia_Microsoft_PowerPoint1366423343