3 вересня 2018 року відбулися збори викладацького складу Полтавського юридичного інституту.

3 вересня 2018 року відбулися збори викладацького складу Полтавського юридичного інституту, на яких був присутній проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор Гетьман Анатолій Павлович.

Про підсумки роботи Інституту за 2017/2018 навчальні роки доповіла директор Полтавського юридичного інститут, доктор юридичних наук, професор Гуторова Наталія Олександрівна, промова якої стосувалася: 1) представлення освітніх програм бакалаврату та магістратури; 2) презентації магістерської програми подвійного диплому; 3) здобутків студентів Інституту на всеукраїнських конкурсах та олімпіадах; 4) результатів складання ЗНО випускниками Інституту для вступу до магістратури в 2018 році;
5) впровадження новітніх методик викладання; 6) необхідності дотримання принципу академічної доброчесності як студентами, так і викладачами; 7) представлення досягнень викладачів у науковій та законопроектній роботі; 8) результатів вступної кампанії 2018 року.

Також, Гуторовою Наталією Олександрівною  було визначено стратегічні завдання на 2018/2019 навчальні роки, якими є: 1) підвищення якості викладання; 2) доопрацювання програм підготовки фахівців за освітніми рівнями «Бакалавр» і «Магістр»; 3) акредитація підготовки фахівців за освітніми рівнями «Бакалавр» і «Магістр»; 4) подальша активізація профорієнтаційної роботи. (Презентація промови)

Гетьман Анатолій Павлович привітав викладачів з початком нового навчального року, наголосив на необхідності активної участі в науково-дослідницькій роботі, опануванні нових методик викладання, а також на важливості проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх абітурієнтів. Також, Гетьманом Анатолієм Павловичем було доведено до відома викладачам Полтавського юридичного інституту інформація про структурні зміни в межах кафедр Інституту.